Контакт-центр (0542) 703 004, (067) 00 03 104
 
Контакт-центр (0542) 703 004, (067) 00 03 104

Питання та відповіді

Яким чином газифікувати житловий будинок?

Якщо у Вас виникла потреба газифікувати житловий будинок, комунально-побутові об’єкти, замінити застаріле газове обладнання на нове, більш економне та сучасне, переставити газові прилади або встановити побутовий лічильник газу — звертайтеся до АТ «Сумигаз».

АТ «Сумигаз» для вирішення комплексного питання газифікації має спеціальні служби, які підготовлять проектно-кошторисну документацію, виконають монтажні роботи, приймуть до експлуатації і приєднають до діючого газопроводу.

Фахівці Управління клієнтського простору професійно нададуть інформацію про те, які необхідні документи для отримання технічних умов, приймуть від Вас пакет документів, нададуть допомогу в отриманні технічних умов та розробці проектної документації і в короткі строки підготовлять документи для виконання монтажних робіт.

Адресу й телефон служб Ви знайдете в розділі Наші служби.

Ви можете отримати консультацію або задати питання безпосередньо з Особистого кабінету, для цього Вам треба зареєструватися або увійти в кабінет, якщо Ви вже зареєстровані.

Що потрібно обов'язково зробити перед початком опалювального сезону?

Чому та кому необхідно встановлювати сигналізатори загазованості?

Чи можу я встановити в багатоквартирному 9-ти поверховому будинку індивідуальну систему опалення (живу на 4 поверсі). Якщо ні, то чому?