Контакт-центр (0542) 703 004, (067) 00 03 104
 
Контакт-центр (0542) 703 004, (067) 00 03 104
29.05.2016 / 12:01
Установити чи замінити газове обладнання
У поточному розділі Ви знайдете всю необхідну інформацію щодо встановлення або замінити газового обладнання. Процедура та послідовність виконання робіт є однаковою для всіх видів газового обладнання (газовий котел, плита, колонка для нагріву води).

Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання, заміна газового обладнання виконується за заявою власника (орендаря/наймача) до газорозподільного підприємства суб’єктом господарювання, який має дозвіл на виконання зазначених робіт, виданий центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

Заміна обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації.

Документи щодо заміни газового обладнання передаються до архіву газорозподільного підприємства. 

Куди і до кого звернутися

Для отримання інформації щодо встановлення нового чи заміни старого газового обладнання необхідно звернутися до Клієнтського сервісного центру АТ «Сумигаз».

Якщо Ви на разі не підключилися до газопостачання, перейдіть до розділу Приєднання до газових мереж.

Для отримання інформацію щодо встановлення газових лічильників, перейдіть до розділу Встановлення газових лічильників.

Адресу й телефон служб АТ «Сумигаз» Ви знайдете в розділі  Наші служби.

Перелік необхідних документів

Проект, оплата робіт і установка

Джерело: