Контакт-центр (0542) 703 004, (067) 00 03 104
 
Контакт-центр (0542) 703 004, (067) 00 03 104
24.04.2015 / 14:09
Прокласти мережі
Якщо вам необхідно прокласти внутрішні мережі, тут ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як це зробити.

Внутрішні газові мережі – це газопроводи, які прокладаються від точки приєднання до газопроводу-вводу (після газового лічильника) і проходять по території землеволодіння споживача, в тому числі внутрішньо будинкові газопроводи, до яких безпосередньо підключаються газові прилади (для приватних будинків).

До внутрішніх мереж багатоквартирних будинків відносяться внутрішньо будинкові стояки і газопроводи, до яких безпосередньо підключені газові прилади, у тому числі зовнішні газопроводи прокладені по стіні житлового будинку.

Технічні умови на внутрішнє газопостачання – перелік вихідних даних для проектування внутрішніх систем газоспоживання об'єкта замовника від точки приєднання до газового обладнання.

Для здійснення підключення до газових мереж замовнику необхідно підготувати свій об’єкт, а саме: здійснити розробку проекту на внутрішні системи газопостачання; погодити проект з газорозподільним підприємством; виконати будівництво (монтаж) внутрішніх газових мереж та провести введення в експлуатацію. При цьому замовник самостійно обирає організації для здійснення проектування та будівництва внутрішніх газових мереж.

До кого звернутися і що робити

Задати питання або проконсультуватися щодо прокладання внутрішніх мереж Ви можете по телефону або звернутися особисто до газового господарства вашого міста або району, відділ організації обслуговування клієнтів «Єдине вікно» із заявою.

Адресу й телефон служб Ви знайдете в розділі Наші служби.

Процедура прокладання - у три етапи

Які документи треба пред`явити і надати фізичним особам

Які документи треба пред`явити і надати юридичним особам

Які документи треба зберегти

Джерело: